Könyvadományt kaptunk!

2014.04.10

A napokban Alapítványunkhoz nagyon hasznos könyvadomány érkezett:

Geralyn Lucas: Kirúzsozva a műtőasztalon – című könyvéből,

melyet fiatal emlőrákos betegek részére ajánlott fel Válas Péter.

Az adományozott 57 db könyvet, Alapítványunk - az Adományozó kérésének megfelelően - az Uzsoki utcai Kórházban kezelt fiatal, új emlőrákos betegeknek osztja ki, természetesen ingyenesen!

Nagyon köszönjük Válas Péternek a felajánlást!

2000002788340.jpg

Könyvismertető:

„A 27 éves Geralyn Lucas nemrég végzett a Kolumbia Egyetem újságíró szakán.Egy hírműsornál megszerzi álmai állását, azonban örömét egy megdöbbentő, sokkoló hír keseríti meg: mellrákja van. A karrierépítés és a magánéleti boldogság helyett a halálos kórral kell megküzdenie. A regény végigjárja az önelfogadás útját, inspirál a bizonytalanság és a félelem leküzdésére. A KIRÚZSOZVA A MŰTŐASZTALON fontos és megrázó tanítása mindenkihez eltalál, ösztönözni fog minden nőt, akinek akadályokat kell leküzdenie, hogy felfedezze magában a bátorságot és szépséget.”