Az illat szépsége - Köszönjük AVON!

2016.09.27

AZ ILLAT SZÉPSÉGE

avon-kenzo.jpg

(Teljes méretben itt érhető el: avon kenzo.pdf)

Az AVON egyedülálló együttműködésre kért fel három magyar tervezőt.

Az eredmény nemcsak bámulatos, de elérhető is.

Az AVON Life parfümöt az AVONnal közösen alkotta meg a híres divattervező, Kenzo Takada, aki élete során jó néhány országban megfordult. A rengeteg élmény hatására álmodta meg divatkollekcióit, illetve ezek a tapasztalatok adódnak össze az illat mögött megbúvó üzenetben is: a világ – minden csodájával, kultúrájával, különbözőségével együtt – gyönyörű hely, érdemes az élet minden percét megélni, és engedni, hogy hasson ránk a körülöttünk mindenütt jelenlévő szépség. Ez az illat az életigenlés, a pozitív gondolkodás, önmagunk és a világ iránti szeretet és elfogadás jelképe. A női illat fő motívuma az ibolya, a fehér tea és az írisz – egy meghökkentő fás-virágos illatkategória.

Az AVON három elismert magyar tervezőt kért fel, álmodjanak ruhát az AVON Life illathoz.

A dizájnerruhákat a magazin megjelenését követően árverésre bocsátjuk. A licit során befolyt összeget az Emlőrák Gyógyításáért Alapítványnak ajánlották fel.

Köszönjük AVON!