Rólunk

Ebben a menüpontban bemutatjuk Alapítványunkat, küldetésünket, megtekintheti Alapító okiratunkat.

Megtudhatja, hogyan veheti igénybe Alapítványunk szolgáltatásait, és megtekintheti éves beszámolóinkat (mérleg, eredménykimutatás, közhasznúsági jelentés).

Menüpontok

Éves beszámolók

Cikkek: 10

Alapítványunk szolgáltatásainak igénybevétele

2014.05.20

Olvassa el részletesen, milyen szolgáltatásokkal támogatja Alapítványunk az emlőrák gyógyítást.

Alapító okirat

2013.02.12

Itt tekintheti meg Alapítványunk hivalatos alapítói okiratát.

Bemutatkozik Alapítványunk

2013.02.12

Alapítványunk 1993-ban azzal a céllal jött létre, hogy a magyarországi emlőrákkutatást, gyógyítást fejlessze, összefogja a témával foglalkozó szakembereket és keresse a nemzetközi együttműködési lehetőségeket, a gyógyítás előmozdítása érdekében.

Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai hátteren kívül - fő célkitűzéseinkhez kapcsolódóan - közhasznú tevékenység keretében adjunk széles körű tájékoztatást az emlőrák megelőzésével, kezelésével és a rehabilitációval kapcsolatban.