AVON - Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hősei - pályázat

2018.07.05

Az AVON második éve támogatja az Emlőrák Gyógyításáért Alapítvány munkáját, most a cég által indított Mellrák Elleni Küzdelem Hétköznapi Hősei pályázatra szeretnénk felhívni a figyelmet.

Ismersz a környezetedben olyan embert, aki önzetlen cselekedeteivel segíti a mellrákban érintett nőket?

Az AVON a Marie Claire magazinnal közösen indított pályázatában azokat a hétköznapi hősöket keresi, akik önzetlen tevékenységük révén hozzájárulnak a mellrákban érintett nők jólétéhez, támogatást nyújtanak számukra a küzdelemben, a felépülésben.

A beérkező pályázatokat szakmai zsűri fogja elbírálni, jelölted pedig bekerülhet aközé a 3 nyertes közé, akiknek tevékenységét 1 millió forinttal jutalmazzák!

A jelentkezés részleteiért és a pontos játékszabályzatért látogass el a https://avononline.avon.hu/palyazat oldalra.

mcpalyazat_banner_fb.jpg